+90 252 424 06 12

Konaklama

Yasmin Bodrum Resort

Yasmin Bodrum Resort, Bodrum’un kendine özgü mimari yapısına sadık kalınarak, modern yapıda inşa edilmiş, harikulade bir mimariye sahiptir.

Konforu, lüksü ve rahatlığı bir arada sunan, Yasmin Resort Hotel, Palace bölümünde siz değerli misafirlerine evinizin rahatlığını aratmayacak, her beğeniye ve zevke ayrı ayrı hitap edebilecek şekilde dizayn edilmiş, üç farklı tipte oda seçeneği sunmaktadır.

Toplamda 152 adet olan odaların her biri; muhteşem deniz manzaralı olup, balkon ve bahçeye açılan terasa sahiptir.

Odalarda merkezi klima (VRV), direkt hatlı telefon, müzik kanalı ile uydu yayınlı LCD TV, mini bar, emanet kasası, internet bağlantısı, açıldığında yetişkinlerin yatabileceği ölçülerde yatak olabilen koltuk bulunmaktadır.

Banyolarda ise küvet ve ya duş, jaluzili pencere, fön ve telefon bulunmaktadır.

Palace Standart Oda

Tamamı 29- 33 m² olan, toplam 132 adet standart odanın 16’sı bağlantı kapısına sahiptir. Engelliler için tüm engelleri ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmış, 3 adet engelli odası bulunmaktadır.

Palace Junior Suit

Palace Junior Suit Odalar, özel tasarlanmış olup, en ince detayına kadar tüm ayrıntılar düşünülerek dizayn edilmiştir. Tamamı 40 m² olan, toplam 20 adet suit odalar; 1 yatak odası ve 1 oturma odasından ve 1 küvetli ve ya duşlu banyodan oluşmaktadır.

Her biri birbirinden muhteşem dört farklı oda seçeneğiyle, modernizmi ve konforu bir arada sunan dizaynlarıyla, geleneksel Bodrum mimarisini andıran toplam 232 adet oda bulunmaktadır.

Odaların tamamı muhteşem Ege Denizi ve iç açıcı bir görselliğe sahip bahçe manzaralı olup; seramik zemin, french balkon veya terasa sahiptir.

Odalarda küvetli ve ya duşlu banyo, banyodan jaluzili pencere, merkezi klima, direkt hatlı telefon, fön, uydu yayınlı LCD TV, müzik kanalı, mini bar, emanet kasası, açıldığında ilave yetişkinlerin rahatlıkla yatabileceği ölçülerde yatak olabilen koltuk bulunmaktadır.

Myndos Standart Oda

Konforu ve lüksü bir arada sunan Myndos Club Standart Odaların tamamı 29 m² olup, adet sayısı 223’tür.

Myndos Junior Suite

Evinizin konforunu ve rahatlığını aratmayacak şekilde dizayn edilmiş olan Myndos Junior Suitlerin tamamı 40 m² olup, adet sayısı 17’dir. 1 adet yatak odası ve 1 adet oturma odasından oluşan Myndos Junior Suitlerin muhteşem Ege Denizi manzaralı balkonlarında; güneşin doğuşuna ve batışına hayran kalacaksınız..

Tüm hakları saklıdır. 2012 Yasmin Bodrum Resort Convention Thalasso.