+90 252 424 06 12

Yiyecek & İçecek

Yasmin Bodrum Resort

Yasmin Bodrum Resort’ ün Türk ve dünya mutfağına ait zengin mönüleri, beslenme şeklinizi tatilde de korumanızı sağlayacak diyet köşesi ve vejeteryan büfesini de içerisinde bulunduran ana restoranının yanı sıra rezervasyon sistemi ile çalışan alakart menüye sahip üç alakart restoranı mevcuttur.

Myndos Restaurant

Hemen hemen günün her saatinde damak zevkinize uygun bir seçenek bulabileceğiniz otelimizde, ana restaurant açık büfe hizmet vermektedir, 1000 kişilik kapasitesi ile açık ve kapalı salon olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Siz anne- babaların en değerli varlıkları çocukları için bebek sandalyeleri de mevcuttur.

Ocenia A La Carte Restaurant

Ocenia A La Carte Restaurant, sahil kenarında, Ege esintisi eşliğinde; balık ve Ege mutfağının vazgeçilmez otlarıyla bezenmiş menüsü ile damaklarınızda unutamayacağınız tatlar bırakacak.

La Perla A La Carte Restaurant

Koya tepeden bakan manzarası eşliğinde, La Perla A La Carte Restaurant açık ve kapalı bölüm olmak üzere seçiminizi yapın!

Dünyanın her yerinde bilinen, bir o kadar da sevilen, zengin çeşitli İtalyan menüsü tatilde de …… La Perla A La Carte Restaurant farkıyla yanı başınızda olacak.

Sultan A La Carte Restaurant

Geleneksel Türk ve Osmanlı mutfağından, farklı lezzetlerin bulunduğu zengin menüsü ile Sultan A La Carte Restaurant; siz değerli misafirlerini deniz kıyısında eşsiz bir lezzet şölenine bekliyor.Snack Bar

Yemek yemek için keyifli anlarınızı yarıda bırakmayın diye Snack Bar aperatif yiyecekleri ve içecek servisleri ile sahil kenarında , yanı başınızda..

Pool Bar

Havuz kenarı aktiviteleri zengin içecek menüsü ile Pool Bar eşliğinde daha keyifli.

Lobby Bar

Tatilde zaman kavramımız değişiyor, her şey siz değerli misafirlerimizin istek ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermekle eş değer hale geliyor. Lobby Bar; zengin alkollü ve alkolsüz içecek menüsü ile 24 saat hizmetinizde.

Disco Bar

‘‘ Eğlencenin Gücü Adına’’

Tatilde eğlenmek için uzakları tercih etmeyin diye Yasmin Bodrum Resort sahil kenarında, açık hava Disco Bar’ı ile siz değerli misafirlerini eğlencenin doruklarına çıkarıyor.

Tüm hakları saklıdır. 2012 Yasmin Bodrum Resort Convention Thalasso.