+90 252 424 06 12

Spa

Yasmin Bodrum Resort

‘’Tatilde Güzellik Peşinizi Bırakmayacak’’

SPA & THALASSO TERAPİ MERKEZİ; kapılarını size açıyor ve 2500 m²’lik, büyüleyici atmosferinde siz değerli misafirlerini ağırlamak istiyor. Spa& Thallasso Terapi Merkezi’nde deniz suyu ile yapılan tedavi ve bakımların yanı sıra deniz suyu ve yosun ağırlıklı ürünlerle yapılan cilt bakımları, local inceltici ve selülit kürleri- diyet uygulamaları yapılmaktadır.

Aromatik yağlarla hazırlanan banyolar ve yapılan masajlar, geleneksel Uzak Doğu masajları ve meditasyon yöntemleri ile stresinizi noktalayacak, kendinizi yenilenmiş hissedecek, adeta küllerinizden yeniden doğacaksınız..

17 adet bakım odası ve 2 adet ısıtılabilen deniz suyu havuzuna sahip olan Venita Spa& Thalasso Terapi Merkezi, içerisinde bir adet hamam ve bir adet sauna ve bir adet buhar odası bulundurmaktadır.Güzellik ve Sağlık

Yorgunluğunuzu Atın, Vücudunuzu Dinlendirin..
Geleneksel Türk Hamamı keyfini Yasmin Bodrum Resort farkıyla, ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte, keyifle geçirebileceğiniz bir ortamda sizlerle buluşturuyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz eşliğinde dinlendirici ve rahatlatıcı bir zaman dilimi için sauna ve buhar odalarımızda her türlü konforu bulabilirsiniz..

Tüm hakları saklıdır. 2012 Yasmin Bodrum Resort Convention Thalasso.