+90 252 530 00 51

HAVUZ & PLAJ

Havuzlar

Kompleksimizde dinlenme havuzu, ve çocuk havuzunu da içerisinde bulunduran aktivite havuzu, 3 kaydıraklı aqua havuzu ve 1 adet kapalı havuz olmak üzere ile toplamda 4 adet havuz bulunmaktadır. Dinlenme havuzunda yorgunluk atabilir aktivite havuzda animasyon eğlencelerine katılabilir. Kaydıraklı havuzda siz ve aileniz keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Plaj

Bodrumun tertemiz koylarından birinde konumlanmış olan Yasmin bodrum, Platform ve kumsal bölümünden oluşan yaklaşık 1 km uzunluğunda eşsiz mavi bayraklı plaja sahiptir. Misafirler deniz ve güneşin tadını otelimizde çıkarırken gün boyu açık yiyecek içecek noktalarından da hizmet alarak unutulmaz anılar biriktirecektir. Her yaştan misafirin kolaylıkla keyif alacağı sahilimizde tertemiz deniz ve unutulmaz anılar sizleri bekliyor.

VIP İskele Cabana

Tatilde en özel şekilde seçkin hizmet almak isteyen konuklarımız, eşsiz sahilin yanında iskelede VIP iskele cabana bölümünde ultra lüks loca hizmetlerinden yararlanarak, büyüleyici Ege manzarasının tadını çıkarabilirler. Yasmin Bodrum, locanızda sahip olduğunuz özel iskelenin yanında yiyecek ve içecek servisi ile de konforu sizlere en özel haliyle sunuyor. Siz de gözlerden uzak deniz keyfi yaşamak, dilediğiniz gibi günün tadını çıkarmak için VIP iskele cabana’da yerinizi alabilirsiniz.